logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
reiki

Mistr systému Chiron

Systém Chironu vnímám jako další dimenzi léčení sebe sama, jako způsob objevení vnitřního učitele a léčitele, šamana, který uvnitř nás je a zatím jsme se k němu nedokázali dostat a probudit ho k činnosti.

Chiron jako takový je mystickou postavou – byl to antický kentaur Chiron, jehož jménem byla pojmenována planetka. Protože sám Chiron zažil spoustu utrpení a zranění, jeho vlastní matka ho odmítla, byl vychován Bohy, získat vědomosti v léčení a v dalších vědách a v horoskopu nám ukazuje Chiron právě to místo, kde jsme trpěli nebo o něco přišli a kde budeme soucítit s ostatními s touto zkušeností.

Zasvěcením do Energií Chirona získáte daleko lepší situaci pro vyřešení těžších situací nebo zmírnění jejich průběhu. Prací s Chironem se dostávám k oblastem, kde si potřebuji odpustit nebo se mít více ráda a zároveň mě dostává do harmonie mezi potřebami fyzickými a duchovními.

Energií se pracuje prostřednictvím symbolu, který se přikládá a který nám pomáhá nalézt aktuální místa pro léčbu nebo uvědomnění.

Zasvěcení se provádí v průběhu 1 dne
, před zasvěcením je provedeno čištění klienta, aby byly odblokovány ty bloky a programy, které mu brání k přijetí zasvěcení a využívání energie.
Celková doba čištění + zasvěcení je cca 3 až 6 hodin.

Cena předčištění a zasvěcení je Kč 700,-.

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer