logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
reiki

Reiki, systémy a energie

Snahou o definování těchto 3 oblastí bychom mohli strávit celý život. Našli bychom ty, kteří Reiki odmítají a nevěří jim. Ti ale pravděpodobně nebudou trávit svůj čas čtením těchto stránek. Proto se zaměříme na ty ostatní. Jedna skupina bude přísahat na to, že existuje jediná pravá forma Reiki nebo energie, v případě „Reikistů“ to bude pravděpodobně Usui Reiki. Další skupina, ke které se hrdě hlásím, pak kombinuje různé druhy Reiki, systémů a energií. Každé z nich se promítá do naší denní práce a do každého z nich vás mohu zasvětit a předat vám jeho principy a vysvětlit vám práci s ním. Každé z Reiki, se kterými pracuji, v sobě obsahuje 2 zásadní úrovně. Jednak léčivou sílu, která je podle druhu Reiki zaměřena na něco konkrétního a jednak úroveň sebepoznání. Tak můžeme jednak lépe pochopit sami sebe a svou situaci a ještě navíc si pomoci. Ať z hlediska vlastního užitku nebo pochopení své cesty, souvislostí svého života nebo využití léčivé energie na vlastní potíže. Nicméně vždy se podle mého jedná o proces harmonizace, ať už o vyladění sebe sama nebo situace, která mě potkala nebo o vyladění se s příčinou mých potíží, abych měla šanci je pochopit a vyřešit. 

Samostatnou kapitolou jsou systémy vycházející a navazující na Vesmírné zákony.

Zde je primárním pochopit, jak moc si do života přitahuji to, na co myslím a co si programuji. Pro mě byl mezníkem pochopení principu neurolinguistického programování a po přečtení knih Esther a Jerryho Hickse jsem připravila další položky a pravidla toho, co je možno odblokovat pro lepší pochopení a hlavně pro využívání těchto vesmírných zákonů. Zde se pracuje se zákonem přitažlivosti, uměním umožnit a zákonem tvoření. A cílem je pochopení toho, co a proč si přitahujeme a odhalením toho, co nám brání v dosažení našich cílů.

Pracuji a zasvěcuji s těmito druhy Reiki, systémů a energií :

- Energie Etrusků
- Energie Vernaccijských hadů
- Proroctví Sibyly

- Mistr Usui Reiki
- Seichim Reiki
- Veilmistr Isis Seichim
- Mistr Elenari Healing Systém
- Energie Zlatého paprsku
- Mistr energetického systému Kronika Akáša
- Mistr vědomostního systému Thoth
- Mistr Klíče k vědomí Sfingy
- Mistr systému Pyramida vědění
- Kněz Řádu Melchizedeků
- Mistr systému Chiron
- Mistr systému  Corbula Capitis
- Mistr systému Lemurský facilitátor
- Mistr systému Merlin
- Energie a systém léčení Bílých hadů
-
Energie a systém léčení Zlatých hadů
- Systém Energie zelených plamenů
- Mistr systému Lemurské krystaly I a II.

Systém Vesmírných zákonů předávám formou individuálních nebo skupinových seminářů. V případě zájmů stačí zavolat nebo poslat mailem přihlášku.

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer