logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
reiki

Mistr systému Lemurský facilitátor

Kdo chce začít pracovat s Lemurií, zpracovat si svoje Lemurské já nebo naopak získat informace Lemurianů, Lemurský facilitátor je jeho prvotní krůček na této cestě. A co nebo kde byla Lemurie? Pravé důkazy pro dokázaní existence Lemurie neexistují. Podle vyprávění existovala Lemurie před velkými posuny kontinentálních desek v pacifickém oceánu. Schopnosti jejich obyvatel jsou minimálně srovnatelné s Atlantidou a Atlantidani. Nicméně, pracujeme s termínem facilitátor. Kdo to je? Facilitator je zprostředkovatel, učitel, průvodce, mentor, trenér, a to vše v jednom! S Lemurským zmocněním získáváte tedy kontakt ke svému lemurskému facilitátorovi a jste zmocněni působit jako facilitator také pro ostatní. Ocitnete se v situaci, že nejen sami získáte skrze svého duchovního facilitátora zasvěcení Lemurského chrámu, aktivaci dimenzionální rezonance, vyrovnání dimenzionální rezonance a všechna další lemurská navýšení vibrací, nýbrž budete moci umožnit přístup také ostatním.
Lemurská civilizace byla mnohem dále vyvinuta, než naše dnešní civilizace, ve které právě žijeme. Lemuřané byli silní, inteligentní a duchovní.

Byli tak nadáni ve vývoji svého umění, věd, technologií a vědeckých objevů, jak jim to nabízel jejich ostrovní svět, že se rychle rozvinuli vysoce vyvinutou civilizaci.

Byli léčiteli, učiteli, kněžkami, kněžími, uchovávateli vědění, vědci, astronomy a umělci.
Lemurie bylo místo plné míru s velkým věděním, kvetoucím obchodem a vysoce vyvinutou technologií. Krása hlavního města, které bylo vystavěno ve tvaru prstence a propojeno se zbytkem ostrova mosty, byla ještě posílena nádhernými zahradami, jiskřivými fontánami a kvetoucími stromy. Velké univerzity, observatoře, knihovny, laboratoře a akademie pro lidi každého věku podporovaly hlavní směr této civilizace.

V této době byli lidé podle svého duchovního vývoje zařazeni do tříd. Ti s nižším duchovním vývojem (a také nižšími energiemi) nemohli vstoupit do oblastí s vysokou energií. To byly chrámy z lemurských krystalů. Staří (knězi) se mohli s lemurskými krystaly spojit. Lemurské krystaly byly používány ke stavbě mostů, k zahřívání vody. Některé byly určeny jako nástroje, jiné pomáhaly při duchovním léčení a rozpouštění karmickych svazků a jsou ještě dnes důležitě pro ty, kteří mají z předešlých inkarnací lemurske karmickě svazky.
Lemurské zmocnění přispívá k získání snadného přístupu k tomuto nejvnitřnějšímu jádru, k našemu nejvnitřnějšímu Já.

Podmínky pro zasvěcení – může o něj požádat každý,  kdo je mistr/učitel jakékoli Reiki či energie.

Zasvěcení se provádí v průběhu 1 dne, před zasvěcením je provedeno čištění klienta, aby byly odblokovány ty bloky a programy, které mu brání k přijetí zasvěcení a využívání energie. Celková doba čištění + zasvěcení je cca 3 až 6 hodin.

Cena zasvěcení je Kč 1 850,-.

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer