logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
reiki

Mistr systému Pyramida vědění

Tento systém navazuje na schopnosti a znalosti otevřené zasvěcení do systému Klíče k vědění Sfingy. Umožní vám přístup do znalostí Akašické kroniky a zároveň práci v Samadhi hlubině.

Samádhi je nadvědomý stav. Je to jednota s Nejvyšším Brahmou neboli Bohem. Stav samádhi se nedá popsat. Žádným prostředkem ani jazykem to nelze vyjádřit. Stav samádhi je plný slasti, radosti a míru. Jen tolik je možno říci. Musíte to prožít sami. V samádhi ztrácí meditující svou individualitu a splývá s Nejvyšší Bytostí. Tak meditující žák splývá s předmětem, o kterém medituje. Jako se řeka vlévá do moře, tak individuální duše se spojuje s Nejvyšším oceánem absolutního vědomí. Je to překrásná zkušenost jednoty a jedinnosti.  Je to zkušenost zcela za dosahem smyslů. Vidoucí a viděné se sjednotí.

Není možné tohle zasvěcení obdržet jen „abyste ho měli“, nebo mít nějaký postranní úmysl (např. manipulace,..). Zasvěcení proběhne jen v případě, že jste skutečně připraveni a v tom nejčistším úmyslu a lásce k sobě samým a všemu, co existuje.

Podmínky pro zasvěcení – může o něj požádat každý, kdo je zasvěcen do systému Mistr k vědomí Sfingy.
Zasvěcení se provádí v průběhu 1 dne, před zasvěcením je provedeno čištění klienta, aby byly odblokovány ty bloky a programy, které mu brání k přijetí zasvěcení a využívání energie. Celková doba čištění + zasvěcení je cca 3 až 6 hodin.
Zasvěcení je předáváno zdarma každému, kdo u mě prošel zasvěcení do mistra/učitele jakéhokoli systému či energie.

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer