logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
reiki

Thoth

Thoth byl bůh moudrosti a učenosti nebo také písma a řeči, byl také bohem lékařství i kouzelnictví ztělesněný v podobě ibise nebo paviána.

Thoth je pokládán za vynálezce písma a slov, bůh obdařil lidstvo řečí a odlišil je tak od němých zvířat. Thoth je bůh všech intelektuálních činností a znalostí. Byl také ochránce všech písařů. Jako vynálezce slov byl bůh Thoth pokládán za mluvčího nejvyšších bohů, jejich jazykem a poslem. Měl také velice důležitou funkci - byl zapisovatelem při posledním soudu. Zapisoval u vah spravedlnosti kdy, a jak se ručička vychýlila. Poté spočítal kladné a záporné body a ohlásil výsledek.

Thoth byl spravedlivý bůh a vždy objektivní. V mýtu O boji Hora se Sutehem  se postavil i proti bohu Re, který údajně nadržoval Sutehovi. Reovi tak zabránil vynést rozsudek, který hovořil v Horův neprospěch, dokud se vše důkladně neprošetří a nezjistí se čistá pravda.
Zasvěcení do energií Thotha umožní v každém nalézt jeho moudrost a učení, jeho léčitelství a schopnosti uzdravení na úrovni všech těl a dimenzí. Další možností práce se systémem Thotha je komunikace přímo s Thothem a získávání jeho názoru a doporučení k běžným životním úkolům a situacím. Tento chanelling je velmi cenným zdrojem informací a poučení.

Zasvěcení se provádí v průběhu 1 dne, před zasvěcením je provedeno čištění klienta, aby byly odblokovány ty bloky a programy, které mu brání k přijetí zasvěcení a využívání energie. Celková doba čištění + zasvěcení je cca 3 až 6 hodin.
Cena zasvěcení je Kč 2 000,-. V ceně je registrační poplatek 5 EUR, který se platí Elisabeth Willebrand.

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer