logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
reiki

Systém Energie zelených plamenů

Energie zelených plamenů je první systém, kteří jsem chanellovala. Je to jeden z mnoha druhů energií plamenů. Každá z barev energie plamenů má jiné použití, je možné je kombinovat nebo používat jednotlivě jen konkrétní jednu barvu.

Energii zeleného plamene si můžeme představit jako soubor chladných, temně zelených plamenů, které nás spojují se zemskou energií. Napojují nás na Matku Zemi, ukotvují naše plány a možnosti, dávají nám potřebnou stabilitu a zároveň spalují všechno to, co by naše uzemnění blokovalo nebo co je v rámci karmy již uvolněno z oblastí, které jsme si zpracovali a kde se máme více rozkročit a uvědomit si svoje kořeny.

Nepracuje se zde se symboly, zasvěcený dostává soubor afirmací, které jsou určeny k řešení konkrétních potíží. Dalším způsobem práce je komunikace s entitou Energie, která nás vede k vhodnému způsobu práce.

Zasvěcení se provádí v průběhu 1 dne, před zasvěcením je provedeno čištění klienta, aby byly odblokovány ty bloky a programy, které mu brání k přijetí zasvěcení a využívání energie.

Celková doba čištění + zasvěcení je cca 3 až 6 hodin.

Cena zasvěcení je Kč 1 000,-.

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer