logo webu

přihlášení k odběru novinek
a zasílání newsletteru
   
   motyl
 
 
reiki

Mistr klíče k vědomí Sfingy

Klíč k vědomí Sfingy vám umožní napojit se nebo se nechat dovést k jejímu vědomí. Zasvěcený se přijetí tohoto systému vrací k svým pečlivě uloženým zkušenostem, schopnostem i vědění, aktivuje si další součást svého vědomí a získává nový pohled na své aktuální úkoly i možnosti svého života.
Je určen jen pro ty, kteří na sobě chtějí pracovat. Pracuje se s ním podobně jako při zasvěcení do učení Řádu Melchizedeků.

Rozsah této energii vysvětluje definice slova Sfinga. Je to souhrné označení pro typ sochy, které byly zpodobňovaly faraona a sloužili k oslavě jeho velikosti a moci. Základní podoba sfingy se dá popsat, jako nejčastěji sedící (občasně stojící) lví tělo s lidskou hlavou. Krom faraonických sfing se však také objevovaly i sfingy k poctě božstva, kde pak namísto faraonovy hlavy byla na lvím sedícím těle zobrazena hlava zvířete, které bylo danému božstvu zasvěceno.

Zasvěcení se provádí v průběhu 1 dne, před zasvěcením je provedeno čištění klienta, aby byly odblokovány ty bloky a programy, které mu brání k přijetí zasvěcení a využívání energie. Celková doba čištění + zasvěcení je cca 3 až 6 hodin.

Zasvěcení je předáváno zdarma každému, kdo u mě prošel zasvěcení do mistra/učitele jakéhokoli systému či energie.

 
© Jan Lodr, logotyp Milan Bauer